GoPro Hero 7 Black Review og Price

1

Gratis download (Bidrage mig til andre projekter) i high definition.

At se mig på YouTube abonnere på.

Hent

GoPro kameraer kommer med, der har en indbygget stabilisering. Det ifølge selskabet væsentlige eliminerer behovet for gimball.

Hero 7 Black, som erstatter den nu færdige Hero 6 Black, kommer med en ny elektronisk billedstabilisering "Hypersmooth", som GoPro-grundlæggeren Nick Woodman kaldte "den bedste kamerastabilisering i kameraet".

Det indeholder også flere andre nye funktioner, herunder forbedret lyd, live streaming til websteder som Facebook, og en fantastisk ny tidstilstand kaldet "TimeWarp".

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

Award for sin billigere søskende er også rart, med Hero Sølv 7 279 stå £ Hero White 7 179 kun pounds, som handler om 20 pounds mindre end to år 5 Hero Session og gør den til en af ​​de billigste GoPro kameraer overhovedet.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

UI-forbedringer er forholdsvis små, men indeholder en ny "short clips" -knap for at begrænse længden af ​​optagelserne til 15 eller 30 sekunder (hvis du vil overføre kameraet til andre uden frygt for at fylde hukommelseskortet), og nogle reviderede GoPro-dataindsamlinger indsamles om hvordan folk bruger deres kameraer.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

deling
Vent venligst...

skriver en kommentar

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *