Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

10

Gratis download (Bidrage mig til andre projekter) i high definition.

At se mig på YouTube abonnere på.

Hent

EMBA du er ikke sikker på, at du er sikker på, at du ikke er sikker på, at du er sikker på, at du ikke er sikker på det.

EMBA Din virksomhed er dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro zé pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými vil blive bedt om at udveksle biler pap Pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období pod podu je charakteristiké rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, og det er vigtigt at arkivere en komplet dokumentation for dokumentation i dokumentet om kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní porteføljen doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Vi er opmærksomme på tidligere generations arv, som har ført os til i dag og vores engagement i at udvikle det arbejde, der er begyndt. Som led i den konstante indsats for at være et skridt foran vores konkurrenter lægger vi vægt på produktkvalitet og kunderelationer.
Vores faglige ekspertise og vores højt kvalificerede medarbejdere er en langsigtet garanti for det højeste serviceniveau. Vi sælger ikke kun produkter, men vi tilbyder komplette løsninger til kunder i mere end 30 lande verden over.

VÆRDIERne, hvem vi snit:

  • Økologisk produktion og produkter afspejler vores overordnede ansvarlige forhold til miljøet
  • Etik er et af de højeste regler for forhold indenfor og uden for virksomheden
  • Besøg og professionel kundeservice er vores oplagte ansvar
  • Vores bidrag til livskvaliteten for hele virksomheden er ikke begrænset af virksomhedens lokaler
  • Højeste beskæftigelse er vores bidrag til den vellykkede udvikling af regionen

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností a po po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trů a tid aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů komplette pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci til 10 år. Sortiment af navngivne tak, der kan bruges til at oprette en oversigt over sproget og tjekke en arkivováním dokumentů. Zvláštní důraz du kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produktionen er meget velegnet og har en bred vifte af pladser. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu en typem konstrukere obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA du er kåret til 1998-certifikat, der er godkendt til at udøve kvalitetskvalitet ČSN DA ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například emballage af året a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ogranné známky Miljøvenlig produkt na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC Efter at du har fået et nyt billede, skal du læse det igen.

deling
Vent venligst...

skriver en kommentar

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *