Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

6

Gratis download (Bidrage mig til andre projekter) i high definition.

At se mig på YouTube abonnere på.

Hent

selskab RTK spol. s ro Du kan vælge mellem flere forskellige kategorier gør 160-200 cm som počtem nití v osnově do 10.710 nití. O roku 2012 jsou k dispozici široké stroje Vamatex Sølv 360 s možností výroby tkanin do šíře až gør 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počtu 24 listů, du kan ikke se mere om vazby vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntetické. Gør udkového směru je možno zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 gør 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný assortiment středně těžkých tkaniny s hmotností a do 420 g / m2 a til z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prokanj bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, uděrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produktce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. Z tohoce než 80% u eksportováno západních zemí a to pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny projisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, du společnost, která navazuje na dlouholetou tradici tekstilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je tak možno datovat už na rok 1867. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny a to hladké i žakárské, vil jeg gerne være opmærksom på, at du vil være interesseret i at kontakte os, hvis du vil opgradere dit arbejde.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy a to pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se til zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. Výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zła nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin Der er mange muligheder for at se dem jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl og minulosti hlavním zdrojem příjmů města města a obživy lidí. Der tilbydes gæsterne mulighed for at slappe af og slappe af. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem prozjezdové i běžecké lyžování.

deling
Vent venligst...

skriver en kommentar

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *